MENU
PL EN DE
POZNAJ NAS

Zbudujemy dla Ciebie
nowy życiowy ład!

W ProKoncept mamy bardzo jasno określony cel – przybliżenie Tobie zawiłego procesu wdrażania w życie planu, którym jest budowa własnego domu. Domu niezwykłego, innego niż wszystkie, rezydencji, w której będziesz się czuć wyjątkowo.

Czujemy i rozumiemy Twoje
niecodzienne potrzeby.

Jesteśmy grupą architektów, którzy nie bali się spełnić swoich marzeń o projektowaniu rzeczy pięknych i niepowtarzalnych. Posiadamy wysokie kwalifikacje w zakresie tworzenia budwoli mieszkalmych o sporej kubaturze, a co najwazniejsze, spore doświadczenie na polu walki o wdrożenie nietuzinkowych koncepcji architektonicznych w życie.

Skontaktuj się

Nieszablonowe i odważne projekty!

Oto, co nakręca nas najbardziej! Wierzymy, że nie szukasz tutaj domu zaprojektowanego jak setki innych, podobnych, pozbawionych barw, smaku i wyrazistości. I dobrze, bo nie znajdziesz tu nic przeciętnego. Porozmawiaj z nami, a zrozumiesz jak ważne jest dla nas spójne połączenie barw, form i tekstur budynku z otaczającym krajobrazem.

INSPIRACJE

Projektując rezydencje podejmujemy próbę osadzenia nowoczesnego i komfortowego sposobu życia człowieka, wychodząc jednocześnie poza ramy codzienności i zwykłości. Elegancja oraz ponadczasowość zawarte w naszych projektach przeznaczone są dla “koneserów życia”, trudno zarzucić im brak finezji, polotu i powtarzalność. Każdy szczegół buduje większą, wspaniałą całość.

Przywiązani do piękna

O tym jak ważny dla nas jest zaklęty w detalach duch piękna moglibyśmy opowiadać godzinami. Jak ważny jest każdy szczegół, który finalnie świadczy o całości formy i o tym jak to piękno będzie oddziaływać na Ciebie każdego dnia.

Realizacje

ProKoncept w liczbach

14
lat w branży
30
+ zaprojektowanych rezydencji
12
zaprojektowanych osiedli
ZAŁOŻENIA

Poprzez podstawy teoretyczne i doświadczenie w projektowaniu nowatorskich i indywidualnych rozwiązań wychodzimy zawsze poza ramy!

Pojęcie przestronności domu nie zawsze wiąże się tylko z jego gabarytami, lecz zależy od jego układu przestrzennego i funkcjonalnego. Małe domy mieszkalne, łatwe w budowie i utrzymaniu, oparte na prostym rzucie, skromne i ciepłe, kojarzą się z tymi cechami, które decydują o uroku domowego
ogniska. Prostota wcale nie musi oznaczać braku zróżnicowanego, indywidualnego piękna, które można uzyskać poprzez stosowanie różnorodnych materiałów i detali architektonicznych.